Legalni bukmacherzy chcąc pozyskać nowych graczy, oferują coraz częściej kody promocyjne, które są bardzo łatwe w użyciu i dają spore korzyści dla klientów. Ze względu na to, że ilość bukmacherów się zwiększa, bonusy oferowane w ramach kodów są również coraz większe.

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne są główną formą bonusów przyznawanych przez bukmacherów i jest to ciąg liter i cyfr (lub tylko liter/ cyfr), który należy wpisać w odpowiednie miejsce na stronie internetowej bukmachera- w przypadku nowych klientów, kod promocyjny dający korzyści za rejestrację z takim kodem, należy wpisać najczęściej już w pierwszym kroku rejestracji w rubryce „Kod promocyjny”.

Szczegóły dotyczące bonusów przyznawanych za użycie kodu są dokładnie określane w regulaminie dołączonym do takiego kodu promocyjnego. Kody promocyjne możemy znaleźć na stronach, które współpracują z bukmacherami (i które są poświęcone bukmacherce) oraz w mediach społecznościowych firm bukmacherskich.

W przypadku kodów promocyjnych dla stałych graczy, możemy je także znaleźć w skrzynce mailowej lub możemy je otrzymać poprzez SMS (otrzymać je można za aktywność czy w dniu urodzin). Pula takich kodów jest najczęściej ograniczona (kody są ważne przez pewien okres czasu lub do momentu wykorzystania pewnej puli).

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Kod promocyjne – co daje dla gracza?

Kod promocyjny daje graczowi różne korzyści, ale najczęściej jest to zwrot pieniędzy w przypadku przegranej (tzw. „bezpieczny zakład”), darmowy zakład do określonej kwoty („freebet”) lub bonus pieniężny w kwocie uzależnionej od wpłaconego depozytu (ale tylko do pewnej kwoty). Zawsze warto przeczytać regulamin dołączony do bonusu, ponieważ najczęściej by w pełni skorzystać z całego bonusu (i nie stracić swoich pieniędzy lub móc wypłacić bonus), trzeba spełnić kilka dodatkowych warunków.

Korzystanie z kodów promocyjnych jest zazwyczaj bardzo proste (choć zwykle dołączona jest do tego instrukcja co robić krok po kroku). Najczęściej wystarczy wpisać otrzymany kod w odpowiednie miejsce i zatwierdzić go- w przypadku nowych klientów, przy rejestracji wpisujemy kod w odpowiednie okienko, a w przypadku stałych graczy, wystarczy się zalogować na swoje konto u bukmachera na stronie internetowej, wpisać kod w miejsce, które jest do tego przeznaczone i zatwierdzić go poprzez wciśnięcie „OK” lub „Zatwierdź kod”. Kod zadziała wówczas automatycznie, a konkretny bonus będzie można zrealizować od razu.

Poznaj ofertę Fortuna zakłady bukmacherskie i odbierz darmowy bonus na start – będziesz mógł postawić całkowicie darmowy pierwszy zakład

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here