Fortuna, to nazwa jednego z można by rzec, najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Naszym kraju. Na pewno nie jeden czy też nie jedna z Was założyć by się można kojarzy czarno-żółty szyld tej firmy, będący poniekąd jej znakiem rozpoznawczym. Znak ten bowiem, już od kilku lat pojawia się w mniejszych czy też większych miastach oraz miasteczkach, przyciągając rzesze zapalonych kibiców. Podejmując temat owego zakładu bukmacherskiego należy wspomnieć choć trochę o tym skąd tak właściwie pojawił się u Nas.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Bukmacher Fortuna – informacje

Ciekawostką będzie tutaj fakt, iż firma istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat, a dokładnie od roku 1990. Początki interesu miały miejsce w pięknej Pradze, która ówcześnie należała jeszcze do istniejącej niegdyś Czechosłowacji. Wtedy to szefem spółki a przede wszystkim też jednym z jej współwłaścicieli był M. Horacek.

W Polsce spółka ta pojawiła się później, w 1996 roku, pod zupełnie inną nazwą a było to Profesjonal Sp.z.o.o, udało się tylko i wyłącznie dzięki pozwoleniu Ministerstwa Finansów. Przejdźmy jednak do tej bardziej ciekawej części. Czym w zasadzie zajmują się takie zakłady bukmacherskie jak Fortuna? No więc jak wiadomo nawet laikowi, zakłady te są tematem zainteresowania różnych kibiców. Co najważniejsze pozwalają one na grę zarówno stacjonarnie jak również on-line, po przez ich witrynę www.efortuna.pl.

Zakłady bukmacherskie obejmują tutaj przeróżne dyscypliny sportowe, od piłki nożnej po przez, tenis, siatkówkę, hokej, żużel, MMA, oraz wiele, wiele innych. Bukmacher daje też możliwość obstawiania zakładów takich sportów światowych jak krykiet, baseball czy rugby. Co ważne firma ta cały czas się rozwija i poszerza zakres swojej działalności na wiele państw świata.

Legalny bukmacher Fortuna

 W roku 2009 również te zakłady bukmacherskie zostały wprowadzone ana rynek czeski. Jak widać bukmacher cieszy się tutaj naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony klientów z różnych stron świata. Ale jak wiadomo na tak dobrą jakość usług trzeba sobie zapracować. A wysoka jakość jest równie wysoko oceniana, gdyż zakłady Fortuna jako potwierdzenia swoich sukcesów otrzymały tytuł „Legalny Bukmacher”. Co oznacza dla takich spółek taka nagroda, a więc w przypadku omawianej firmy okazuje się, że wszystko co się tutaj dzieje, odbywa się zgodnie z prawem i zgodnie z obowiązującym aktualnie kodeksem karnym, który jasno dookreśla jak powinny działać takie miejsca.

Jak wiadomo, w czasach gdzie większość goni za pieniądzem, bardzo łatwo jest natknąć się na nieuczciwość ze strony różnych firm, podobnie może być w przypadku spółek oferujących takie o to właśnie usługi jak nasza jedna z najpopularniejszych sieci bukmacherskim w Polsce. Warto również powiedzieć o tym, że korporacja podejmuje się też działań charytatywnych na sporą skalę, co oczywiście rzuca pozytywne światło na ich działalność i jak najbardziej zachęca do korzystania z ich usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here